Z przyjemnością informujemy, że oprogramowanie eyecad VR jest już oficjalnie dostępne w polskiej wersji językowej.  Dzięki temu tworzenie fotorealistycznych wizualizacji i animacji obiektów architektonicznych oraz ich wnętrz będzie teraz jeszcze prostsze.

Dodatkowo w nowej wersji  programu znajdziecie:

– wtyczkę umożliwiającą współpracę z oprogramowaniem Rhinoceros

– paczkę materiałów PBR

– wysokiej jakości modele 3D w bibliotece.

Gorąco zapraszamy do testów!

 

Przypominamy, że w eyecad VR wszystkie zmiany wprowadzane przez architektów i projektantów wnętrz realizowane są w czasie rzeczywistym oraz automatycznie aktualizowane. Pozwala to skrócić czas renderingu do minimum.

 

UWAGA PROMOCJA

Kupując oprogramowanie eyecad VR w pakiecie z programem ELITECAD,  otrzymasz aż 1250 zł  zniżki na eyecad VR! Promocja obowiązuje do 31.01.2021.

 

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Aby otrzymać szczegółową ofertę promocyjną na pakiet ELITECAD + eyecad VR, wypełnij poniższy formularz.

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
(opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.

[recaptcha]

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

 

 

totop

Zyskaj dostęp do 4 niepublikowanych webinarium z obsługi EliteCAD

Zapisz się do newslettera