O nas

EliteCAD to nowoczesny parametryczny program CAD 3D, opracowany w Austrii z myślą o potrzebach współczesnych architektów. Dzięki bogatej funkcjonalności oraz innowacyjnej technologii BIM pozwala na szybkie i intuicyjne projektowanie zaawansowanych obiektów architektonicznych. EliteCAD skutecznie wspiera użytkowników na każdym etapie projektowania. Poczynając od koncepcji, poprzez realizację i planowanie szczegółów, aż do finalnej prezentacji projektu klientowi, w postaci fotorealistycznej wizualizacji 3D

Zespół EliteCAD Polska powstał w 2013 roku i składa się ze specjalistów firmy TMSys Sp. z o.o. Jesteśmy absolwentami kierunków architektury i budownictwa z prestiżowych polskich uczelni. Wszystkich nas łączy zamiłowanie do projektowania obiektów architektonicznych, jak również wszelkich innowacji technicznych, które skutecznie wspomagają architektów w codziennej pracy.

W TMSys zajmujemy się  dystrybucją profesjonalnych programów CAD od 2004 roku. Czas ten pozwolił nam zdobyć bezcenne doświadczenie i poznać potrzeby współczesnych projektantów z wielu branż, w tym również architektów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważną decyzją  dla każdego inżyniera architekta jest wybór właściwego programu do projektowania. Wybór ten może w dużej mierze zadecydować o ostatecznym sukcesie lub porażce biura architektonicznego. Dlatego w dobie ogromnej konkurencji na rynku, warto postawić na sprawdzone rozwiązanie o dużej renomie.

Takim programem jest właśnie EliteCAD, wyposażony w innowacyjną technologię BIM. Program został opracowany przez szwajcarską firmę Messerli Informatik, a obecnie jest rozwijany w Austrii. EliteCAD kompleksowo wspomaga użytkowników na każdym etapie projektowania, posiada wiele użytecznych funkcji, jest intuicyjny w obsłudze oraz  niedrogi w utrzymaniu. Czyni go to odpowiednim rozwiązaniem  zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych architektów.

totop

Zyskaj dostęp do 4 niepublikowanych webinarium z obsługi EliteCAD

Zapisz się do newslettera