Wersja edukacyjna

Po rejestracji zostaniesz przekierowany do strony z linkiem do wersji testowej i poradnikiem instalacyjnym. Aby móc korzystać z programu EliteCAD przy pierwszym uruchomieniu potrzebne jest połączenie z Internetem. Ponadto komputer musi spełniać wymagania sprzętowe .

img_demo

UWAGA!

W polu „Prześlij potwierdzenie” należy dołączyć poświadczenie uprawniające do korzystania z wersji studenckiej programu (np. skan legitymacji studenckiej, skan indeksu z aktualnym wpisem na semestr bieżący, lub inny dokument potwierdzający status studenta).

Wersja edukacyjna jest ważna przez okres 18 miesięcy.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Komentarz

*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
(opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.

[recaptcha]

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.


Wymagania systemowe:

totop

Zyskaj dostęp do 4 niepublikowanych webinarium z obsługi EliteCAD

Zapisz się do newslettera