Pomoc techniczna

Jesteś użytkownikiem EliteCAD i potrzebujesz pomocy technicznej?

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, a nasi specjaliści szybko i fachowo pomogą Ci rozwiązać każdy problem  techniczny.

 

e-mail:  pomoc@elitecad.pl

tel. +48 12 362 30 96

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 – 16:00.

 

„Eksperci wspierają ekspertów” to motto, któremu jesteśmy wierni. Naszym głównym celem jest wesprzeć planistów architektury. Nasi specjaliści z chęcią podzielą się wiedzą, dzięki której optymalnie wykorzystacie nasze oprogramowanie w codziennej pracy. W razie jakichkolwiek pytań proszę odnieść się do dokumentów opublikowanych na tej stronie lub skontaktować się z infolinią.

Imię i nazwisko

Nazwa firmy

Adres email*

Telefon

Treść wiadomości

Zaznacz wszystko
*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
(opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

totop

Zyskaj dostęp do 4 niepublikowanych webinarium z obsługi EliteCAD

Zapisz się do newslettera